top of page

Jose Antonio A. M.

Nauczyciel J. Hiszpański

Pochodzę z Ameryki Południowej, ale mieszkam w Polsce od kilku lat. Moim ojczystym językiem jest hiszpański. Uwielbiam go, dlatego na co dzień staram się zaszczepić całą miłość i pasję do hiszpańskiego moim uczniom podczas zajęć.. Z przyjemnością pomagam tym, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności i czynnie posługiwać się tym językiem.

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach, wszystko zależy od osobistych potrzeb i oczekiwań kursantów. Istnieje opcja lekcji grupowych oraz indywidualnych. Wiek nie ma dla mnie znaczenia. Liczą się tylko chęci i pełne zaangażowanie w naukę. Podczas spotkań zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Tworzę bazę, na której o wiele łatwiej się pracuje.

Moim celem jest nie tylko nauka języka hiszpańskiego, ale także zainteresowanie ucznia historią, kulturą i zwyczajami, które są charakterystyczne dla regionu, z którego pochodzę.

Jeśli planujesz wyjazd do Ameryki Południowej, oprócz przygotowania z języka hiszpańskiego, przekażę ci cenne wskazówki m.in. co warto zwiedzić, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać w czasie podróży oraz pobytu na miejscu.

Podczas zajęć będziemy porozumiewać się po polsku i hiszpańsku. Jeśli chcesz możemy też korzystać z języka angielskiego. W początkowym etapie ważne kwestie tłumaczę w języku polskim. Na wyższych poziomach nauki używam tylko

Jose Antonio A. M.
bottom of page